plastové vizitky

Plastová vizitka udělá výborný dojem na každého, komu ji věnujete. Hezkou plastovou vizitku málokdo vyhodí a málokdo zapomene od koho ji dostal.

Vizitka neobsahuje žádné personalizační prvky (i fotografie je součásti grafického podkladu a netiskne se dodatečně). Díky tomu jsou náklady na tisk plastových vizitek minimální a při dostatečné velikosti tiskové série mohou cenou dokonce konkurovat papírovým vizitkám.

Plastové vizitky

plastové vizitky

Vizitka může rozhodnout o tom, jestli si na Vás potencionální obchodní partner vzpomene a jestli se rozhodne navázat spolupráci. Vizitka je bezpochyby propagačním materiálem, prezentuje firmu a prodává nabízené služby.

Za účelem udělání dojmu lze do vizitky zakomponovat následující prvky:

  • Barevná fotografie doslova zaručí, že potencionální obchodní partner na jednání nezapomene. Pokud chcete upevnit spojení firmy s Vaší osobou, pak by na Vaši vizitce rozhodně neměla chybět.
  • Tisk pomocí metalických barev dokáže oživit každou kartu. Metalický potisk vytvoří dojem luxusu a exkluzivity. Tento trik je dlouhé roky používán v knihtisku - na obálkách těch nejdražších knih.
  • Zlatý nebo stříbrný podklad v kombinaci s černobílým tiskem často vypadá mnohem efektněji než barevná karta. Karta se stříbrným nebo zlatým pozadím působí decentně, elegantně a hlavně velmi sériózně - obdobně jako gravirované firemní cedule.
  • Holografický prvek libovolných rozměrů je na vizitkách doslova raritou. Jeho použití sice zvýši výrobní náklady, ale na takovou vizitku nikdo nezapomene. Nikdo ji nevyhodí. Hologram doporučujeme osadit na menší část výrobní série a mít tak vizitky pro ty nejdůležitější klienty nebo obchodní partnery.

 

Plastové vizitky tiskneme v libovolném nákladu od jednoho kusu po velké série.

 

Součástí zakázky může být i kompletní grafický návrh vizitky, případně lze dodanou grafiku upravit tak, aby lépe odpovídala dodatečným prvkům: metalické barvy, holografické prvky, nebo začlenění fotografie.