plastové karty

Plastová karta je základním produktem v naší nabídce. Bez dalších prvků může plastová karta sloužit jako vizitka nebo reklama. Možnosti plastových karet mohou být rozšířěny pomoci kontaktních a bezkontaktních čipů nebo personifikačních prvků.

Všechny plastové karty vyrábíme podle mezinárodního standardu ISO/IEC 7810:2003 a k jejich výrobě jsou použité vysoce kvalitní materiály.

Potisk plastových karet

potisk plastových karet

Pro každou výrobní sérii je vhodný jiný druh tisku (dle velikosti série a použitých barev). U každé technologie tisku je jistá technologická prodleva, která omezuje dobu dodání. U retransferového tisku jsme schopni zajistit dodání již do 48 hodin.

Podle Vaších požadavků nabízíme různé typy potisku:

  • Offsetový tisk (PANTONE, CMYK)
  • Retransferový tisk (CMYK, CMY)
  • Sítotiskový tisk (metalické barvy)

 

Plastové karty tiskneme již od jednoho kusu.

Personalizace plastových karet

Personalizační prvky

Pokud každá karta má mít jiný potisk, pak se jedná o personalizaci (personifikaci) karty.

Personalizace karty se provádí pomoci termoprintu nebo retransferové fólie. Tento potisk se nanáší na již potištěnou kartu. Lze tak kombinovat více druhů potisku, aby bylo dosaženo nejlepšího efektu.

 

Plastové karty s inteligencí

Plastové karty s inteligencí

Karty lze opatřit různými nosiči dat (čipy, rfid, magnetické proužky, …), které jsou určeny k přímé spoluprácí s nějakým elektronickým systémem.

Tyto prvky lze kombinovat a vytvořit tak hybridní plastovou kartu - například s elektronickým čipem a zároveň s magnetickým proužkem.