bezkontaktní klíčenky a náramky

Klíčenka obsahuje bezkontaktní RFID čip. Pro své provedení, malé rozměry a vysokou mechanickou odolnost je vhodná zejména k zavěšení na klíčovém kroužku.

Díky použité RFID technologii lze bezkontaktní klíčenky použit k elektronické identifikaci uživatele, a to zejména v přístupových systémech.

Bezkontaktní klíčenky

různé druhy bezkontaktních klíčenek

Nabízimé RFID čipy pracující na frekvencích 13,56 MHz i 125 kHz.

Do klíčenky umistíme libovolný RFID čip: EM, Hitag, Legic, Mifare, Temic. Typ čipu se volí podle použité technologie a potřebné paměťové kapacity. Více informaci o těchto čipech nazleznete v sekci typy bezkontaktních čipů.

Klíčenky dodáváme v různých barevných variantách (barva použitého materiálu) a dále lze klíčenku opatřit potiskem nebo gravirováním.

Bezkontaktní klíčenka je oproti plastové kartě mnohem odolnější a je určená pro mnohem častější použití. Jedinou nevýhodou je pak mnohem menší plocha, na kterou lze tisknout.

 

RFID náramky

různé druhy bezkontaktních náramků

Výběr a možnosti RFID čipů jsou u náramků stejné jako u klíčenek (frekvence, typ čipu).

Voděodolnost náramků umožňuje nasazení v saunách, bazénech a podobných zařízeních. U všech náramků je navíc kladen důraz na vysokou kvalitu povrchu a použití nealergenických materiálů inertních vůči lidskému potu.

Náramky lze opatřit potiskem, ale pro extrémní podmínky doporučujeme zejména gravirování.